Haberler

Civilization 6 İçin Star Wars Modu Yayınlandı

Artık Civilization VI en iyi Star Wars oyunudur. Yeni gelen mod ile oyuna efsane mekanikler ve içerikler geliyor. Star Wars’ı uzaklarda aramaya gerek kalmadı.

Anargo19 ve Newstang tarafından yayınlanan Civ 6 modu, oyuna Galaktik Cumhuriyeti medeniyetlerini ekler. Modda lider Şansölye Palpatine için yapılmış animasyonlu bir çalışma bulunmamaktadır. Ancak modun görsel özelliği için Clone Wars karikatüründen birkaç parça esinlenilmiş diyebiliriz.

Civilization 6 İçin Star Wars Modu Özellikleri

Yeni Civilization 6 Galaktik Cumhuriyet modu, size tüm hükümet türleri için ek bir diplomatik politika alanı sağlayan ‘Galaktik Anayasa’ adlı bir yeteneği sunacaktır. Ayrıca mevcut hükümet türünüzdeki her diplomatik alan için tur başına +1 diplomatik iyilik elde edeceksiniz. Cumhuriyet’in benzersiz birimi, modern çağda mevcut olan ve Piyadelerin yerini alan Klonetrooper’dır. Tıpkı Japonya’nın Samuray birimleri gibi hareket ederler. Oldukça düzgün görünen özel bir 3D modeli bile var.

Palpatine’nin Lider özelliği, hükümdarı olduğu şehir devleti başına tüm birimlere +1 güç verir. Ayrıca bir savaş ilanından sonra 10 tur boyunca +% 50 kanat bonusu alırsınız.

Mod, Steam Atölyesi aracılığıyla edinilebilir. Yeni Star Wars medeniyetinden ve liderinden yararlanmak için Gathering Storm genişletmesine ihtiyacınız olacağını unutmayın. Önümüzdeki hafta yeni bir DLC paketi daha çıkacak.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu