Haberler

Call of Duty Warzone Yeni Haritası Sızdırıldı

Call of Duty: Warzone’daki bir sonraki haritaya ilk bakışı oldukça sıra dışı bir şekilde sızdırıldı. Bir gecede, yeni Call of Duty: Warzone haritası için devam etmekte olan canlı aksiyon reklamının erken bir kesiti çevrimiçi olarak sızdırıldı. Kısa görüntülerde, görsel ve ses efektlerinin çoğunun eksik olması dışında, yeşil ekranlarda Warzone’u çeken oyuncular vardı.

Görüntüler hızla kaldırıldı

Activision’ın hızla geri çektiği görüntü, yeni haritanın kısa bir üst üste binmesiyle sona erdi. En şaşırtıcı açıklama, Warzone’un bir sonraki BR haritasının bazılarının inandığı gibi Black Ops Cold War’un Fireteam haritalarının bir kolajı olmayacağı ve bunun yerine bizi 1980’lerin temalı Verdansk’a geri götüreceğydi.

Reddit kullanıcısı Bulgarian_Yogurt , kaldırılmadan önce videonun o bölümünü yakalamayı başardı.

Gördüğünüz gibi, Verdansk’ın en büyük ilgi çekici yerlerinden bazıları ya değişti ya da değiştirildi. Örneğin stadyum hala yapım aşamasında görünüyor, oysa Baraj hiçbir yerde görünmüyor, bunun yerine su kemerleri ile değiştiriliyor. Ayrıca devasa bir radar dizisi ve bir yeraltı madenine giriş var, ancak bunların nerede olduğu henüz belli değil.

Bunun ötesinde, araçlardan çeşitli aksesuarlara kadar her şeyin hepsine 80’ler makyajı verildi ve çok daha çağa uygun görünüyor. Yeni Verdansk’ın Sezon 3’ün başlamasıyla birlikte 22 Nisan’da gelmesini bekliyoruz. Bu geçişe doğru Warzone , mevcut Verdansk’ın bombalanacağına inanılan bir tür oyun içi etkinliğe ev sahipliği yapacak. Zamanda geriye gideceğimiz ve farklı bir yere seyahat etmeyeceğimiz için bunun nasıl işleyeceği konusunda gerçekten net değiliz, ama eminim bir açıklama yapılacaktır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu