Haberler

Call of Duty: Black Ops Cold War Yakında Yeni Çok Oyunculu Haritaları Ortaya Çıkarıyor

Önümüzdeki hafta, Call of Duty: Black Ops Cold War‘un sezon ortası güncellemesinde oyuna eklenen yeni haritalar görecek. Dün, geliştirici Treyarch Miami Strike’ın perdesini kaldırdı ve bugün ekip yeni Hefe Mansion Gunfight haritasını açıkladı! Hefe Malikanesi çok oyunculu haritası, oyuncuları 1981 dolaylarında Küba, Havana’ya götürüyor. Harita daha önce oyunun tek oyunculu kampanyasında yer almıştı. Haritanın çok oyunculu modda nasıl oynandığını görmek ilginç olacak, ancak Activision ve Treyarch henüz sezon ortası güncellemesi için kesin bir çıkış tarihi açıklamadılar, bu nedenle hayranların ne zaman ekleneceğini görmek için sabırla beklemesi gerekecek!

Haritanın kısa bir videosu, aşağıda yer alan Treyarch’ın Tweetinde bulunabilir.

Harita kesinlikle heyecan verici bir ek olacak gibi görünüyor! Videodan, harita 2v2 için mükemmel bir boyut sunacak gibi görünüyor. Bazı taraftarlar, yeni haritanın kampanyadan “geri dönüştürüldüğü” için biraz hayal kırıklığına uğradılar, ancak franchise için her zaman durum buydu, bu yüzden biraz sürpriz olmalı. Hefe Malikanesi haritası iki avludan oluşuyor ve yukarıdaki gönderideki bazı yorumcular, Call of Duty: Black Ops 4’ün Hacienda haritasına bir miktar benzerlik taşıdığını belirtti.

Yaklaşan Miami Strike ve Hefe Mansion haritalarına ek olarak, oyuncular Golova’nın da eklendiğini görmeyi bekleyebilirler. Golova çok takımlı bir harita olacak ve daha önce oyunun Salgın modunda göründü.

Sonuç olarak, bu, oyuncuların keyif alabileceği güzel miktarda yeni içerik gibi görünüyor! Bu yeni haritaların oyunun hayranları tarafından benimsenip benimsenmeyeceği henüz belli değil, ancak önümüzdeki hafta piyasaya çıkacak sezon ortası güncellemesiyle oyuncular çok yakın gelecekte kendileri karar verecek!

Call of Duty: Black Ops Cold War artık PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X ve PC‘de mevcut. Oyunla ilgili önceki tüm haberlerimizi buradan kontrol edebilirsiniz.

Call of Duty: Black Ops Cold War hakkında şimdiye kadar ne düşünüyorsunuz? Oyunun Hefe Malikanesi haritasını dört gözle mi bekliyorsunuz? Oyunla ilgili her şeyi konuşmak için yorumlarda bize bildirin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu