Genel

Birinci Eşli Oynanış Zindanı “Atoraxxion” Black Desert Türkiye&MENA’ya Geliyor

Pearl Abyss, birinci eşli oynanış zindanı “Atoraxxion”un bu yaz Black Desert TürkiyeMENA’ya geleceğini duyurdu. Dört temaya ayrılan Atoraxxion, dünyanın dört bir yanındaki Maceracılar için yesyeni bir iş birliği tecrübesi sunacak.Maceracılar İş Birliği İçerisinde Çalışacak
Atoraxxion, “Geçmişteki Sage” olan Rux Maha Dehkia tarafından inşa edilmiş büyük bir yapıdır. Maceracılar, Illezra’nın Atoraxxion’u bir kere daha arama sebebi de dahil olmak üzere misyonlar aracılığıyla çeşitli öyküleri ortaya çıkarabilecek.
Zindan, her bir temanın kendi muazzam geçmişine sahip olduğu, çöl, okyanus derinlikleri, kanyon ve orman olmak üzere dört farklı temada yayınlanacak. Yayınlanan birinci Atoraxxion teması çöl olacak, onu okyanus derinlikleri teması takip edecek. Yayınlanan her yeni tema ile birlikte zorluk düzeyi de artacak.

Farklı Düzeylerde Oynamak Mümkün Olacak
Ayrıyeten Artoraxxion Maceracılara sürükleyici bir oyun tecrübesi de sunacak. Maceracıların sadece canavarları yenmeleri değil, tıpkı vakitte çeşitli bulmacaları çözmek ve Bilgi elde etmek için başka oyuncularla birlikte çalışmaları da gerekecek.

Daha fazla Maceracının zindanın keyfini çıkarmasını sağlamak için zorluk düzeyleri ayrılacak. Elvia sunucularına katılan Maceracılar daha yüksek bir zorluk düzeyi ile yüzleşirken, olağan sunuculardaki Maceracılar ise Atoraxxion’u olağan düzeyde deneyimleyebilecekler.
Atoraxxion’un geliştirici yorumlarını buradan izleyebilir ve Black Desert TürkiyeMENA ile ilgili daha fazla bilgiyi tr.playblackdesert.com adresinde bulabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu