Konsol OyunlarıPc Oyunları

Bir sonraki Battlefield oyununun adı Battlefield 2042 Olacak

Bir sonraki Battlefield oyunu, potansiyel bir Battlefield 2042 söylentileri doğruysa, bizi “bundan 21 yıl sonra” gibi uzak bir geleceğe götürecek.

Serinin ilk çıkışı 1942 ile 2142’nin mekanik dolu savaş bölgeleri arasındaki orta yolu dolduran bir sonraki Battlefield, bu hafta duyurulduğunda bizi yakın geleceğe götürecek. Bu, bize tropik sahillerde savaşan biraz fütüristik savaş gemilerini ve savaş robotlarını gösteren görüntülerle, şimdiye kadar oyun hakkında gördüğümüz birçok sızıntıyı takip ediyor.

İsim, bir Redditor’un “[veri bilimci Tom Henderson] Discord Sunucusuna düşüren rastgele bir adam” tarafından paylaşılan ayrıntılara atıfta bulunması sayesinde geldi. Sızıntı, 2042’nin her biri bir Battlefield 3 haritası ölçeğinde boyutlandırılmış “Sektörlerden” oluşan “Battlefield tarihinin en büyük haritalarına” sahip olacağını gösteriyor. Bu sektörler birden fazla nokta içerir ve güvenli hale getirildikten sonra geri alınamaz.

Battlefield 2042 ne zaman duyurulacak?

Battlefield 2042, Battlefield tarihinin en büyük haritalarına sahip olacak

Takımlar, rollerini geliştirmek için fazladan bir veya iki aletle gelen, sınıf başına bir kahraman tarzı “Profesyonel” alabilecekler (gönderi, uzaktan iyileştirebilen iyileştirici dartlara sahip bir Medic’i önermektedir). Yenilenmiş bir ataşman sistemi ayrıca size anında değiştirebileceğiniz ve değiştirebileceğiniz iki yuva sağlar.

Sızıntı ayrıca, büyük içerik oluşturucular ve yayıncılar için özel bir test oturumunun ardından bu ayın sonunda bir betanın geleceğini gösteriyor. Tabii ki, bunlardan herhangi birinin doğru olup olmadığını öğrenmek için o kadar beklememiz gerekmeyecek – EA bir sonraki Battlefield oyununu 9 Haziran Çarşamba günü açıklamayı planlıyor.

İlgili Makaleler

15 Yorum

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu