Pc OyunlarıKonsol Oyunları

Battlefield 2042 çapraz platform hakkında gelişmeler

Battlefield 2042 geliştiricileri, Battlefield 2042 çapraz platform durumu hakkında yorum yaparak hayranlara çok oyunculu deneyim hakkında daha fazla bilgi sağladı.

FPS serisinin hayranlarını kuşkusuz heyecanlandıran yeni Battlefield 2042 oyunu hakkında geçtiğimiz birkaç hafta içinde birçok bilgi edindik .

Oyuncular, Battlefield 2042’nin yeni oyunun dev haritalarında arkadaşlarıyla herhangi bir platformda oynayabilmeleri için cross-play’i destekleyip desteklemeyeceğini bilmek istiyor.

Battlefield 2042 çapraz platform hakkında gelişmeler

Hayranlar, Battlefield 2042’nin kısa bir süre önce, EA’nın web sitesindeki ilk geliştirici blogunda Uzmanlar ve Yapay Zeka Botları hakkında ek bilgilerle birlikte fragmanı gösterdiğine tanık oldu .

Battlefield 2042‘nin son ve yeni nesil sürümleri için oyuncu sayısından grafiklere kadar açıklanan tüm temel farkla birlikte , oyuncular artık çapraz oyun olup olmayacağını bilmek istiyor.

Battlefield 2042 çapraz platform destekliyecek mi?

eliştiriciler, Battlefield 2042’nin son ve yeni nesil sürümleri arasındaki farkı tartışırken, PS4/Xbox One sürümlerinin yalnızca 64 oyuncu sayısına ve küçültülmüş harita boyutuna sahip olacağını belirterek , çapraz platform hakkında da yorum yaptı.

Charlie INTEL’in Battlefield muadili @bravoINTEL , geliştiricilerin Battlefield 2042’de çapraz oyun için “hiçbir duyuru” yapmadığını ve bunun her iki şekilde de alınabileceğini bildirdi.

Sonuç olarak, 22 Ekim 2021’de çıkması planlanan Battlefield 2042’nin çıkışına yaklaşmamızı bekliyor olabilirler. Hâlâ geliştirme aşamasında olması ve çıkıştan sonra bitmesi tamamen olası.

Belki de geliştiriciler, çapraz platform gibi bir şey sunmadan önce oyunun bireysel platformlarda kararlı olduğundan emin olmak istiyorlar. Bunun gibi herhangi bir büyük güncelleme veya mekanik, geliştiriciler ve oyunun oyuncu deneyimi için birçok soruna neden olabilir.

Geliştiricilerin çapraz platforma öncelik vermeyebileceğini ve Battlefield 2042 için herhangi bir platformlar arası yetenek olmayabileceğini düşünebiliriz. Ancak, çoğu çok oyunculu oyunun Apex Legends , Warzone ve Overwatch gibi sahip olduğu çapraz platform desteği, Battlefield 2042’de de görmek güzel olurdu.

Battlefield 2042’nin platformlar arası olanaklarıyla ilgili daha fazla güncelleme için sitemizi tekrar kontrol edin, daha fazla bilgi geldikçe güncelleyeceğiz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu