Battlefield 2042 Bir Sonraki Sezon Ortası Etkinliği 22 Aralık

Insider Gaming’e göre, Battlefield 2042 bir sonraki sezon ortası etkinliği 22 Aralık’ta gerçekleşecek. Etkinlik, Ekim “Liquidators” etkinliğine benzer olacak ve 10 Ocak 2023’e kadar sürecek.

Tıpkı Liquidators etkinliğinde olduğu gibi yeni etkinliğin de yeni oyun modları, görünümler ve diğer kozmetik ürünleri içereceğine inanılıyor.

Popüler Battlefield dataminer temporyal, etkinliğe gelen sekiz yeni görünüm keşfetti. Bir görünüm seti, “Kara Fırtına” biriminin bir parçasıdır ve dört destansı nadir görünüm içerecektir:

  • Death (Casper)
  • Pestilence (Falck)
  • Famine (Lis)
  • War (Mackay)

Bulunan diğer dört görünüm, “Nordvik Control Corps” adlı bir grubun parçası olacak ve şunları içerek:

  • Bulwark (Boris)
  • Archangel (Sundance)
  • Dominant Eye (Lis)
  • Overseer (Irish)
- Reklam -

Yeni etkinliğin neleri kapsadığına dair başka bir detay henüz bulunamadı veya resmi olarak duyurulmadı. Ancak geçmiş etkinlik duyurusunu değerlendirdiğimizde, 15 Aralık’ta etkinliğin içeriğine dair yeni bir fragman görebiliriz.

Sezon ortası etkinliğinden sonra EA, bir sonraki güncellemenin 3.2 güncellemesi olduğuna inanılan Ocak ayının sonunda planlandığını söyledi. 3.2 Güncellemesi, Sınıfların uzun zamandır beklenen Battlefield 2042’ye yeniden eklenmesini sağlayacak.

DICE, Battlefield 2042 Uzmanları ve gelecekteki güncellemesi hakkında şunları söyledi:

“Mevcut tüm Uzmanlarımız, savaş alanındaki amaçlarına en uygun alet ve ekipman seti ile tanımlanmış rollere yerleştirilecek. Bugün açıklamıyor olsak da, 4. Sezon Uzmanımız Recon sınıfına yerleştirilecek. Bu aynı zamanda Battlefield 2042’ye getirmeyi planladığımız son Uzman olacak. Sınıflara ve toplamda 14 kişilik kadromuza geri döndüğümüzde, deneyimlemenize izin verecekleri Uzman sayısından ve oyun çeşitliliğinden memnunuz ”

“Bu nedenle, sınıf tabanlı dövüşünüz için tasarım ve denge değişiklikleri getirerek korumalı alanı başka şekillerde genişletmek için geri bildirimlerinizi dinlemeye ve size daha fazla dayanma yolu sunmak için görünümleri ve kozmetikleri genişletmeye devam etmeye odaklanacağız. savaş alanında.”

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz
Captcha verification failed!
Captcha kullanıcı puanı başarısız oldu. lütfen bizimle iletişime geçin!

En Çok Okunanlar