Marvel’s Avengers oyunu geçmiş olduğumuz yıl yaşatmış olduğu üzüntüden sonra, oyunun PS5 ve Xbox Series X için çıkış tarihi belli oldu. Ayrıca çıkacak olan oyunun yeni sürümü ile beraber birçok kişi tarafından dört gözle beklenen Hawkeye de oyuna eklenecek. 

Yapılmış olan açıklamayı sizlere aktarmamız gerekir ise; Square Enix, adı geçen bu oyunun PlayStation 5, Xbox Series X ve Xbox Series S oyun konsollarında, yeni bir süper kahraman ve Hawkeye olarak birçok kişi tarafından tanınan Clint Barton ile beraber 18 Mart 2021 tarihinde oyun severler karşısına sunulacak. 

Yapılmış olan açıklamalar arasında PlayStation 4 oyun konsoluna veya Xbox One oyun konsollarına ait olan sürümünü kullanan kullanıcıların ise bir ücret ödemeden yayımlanacak olan yeni sürüme geçebileceğini ve eskiden kayıt etmiş oldukları ilerlemeleri de yeni sürüme aktarabilecekleri de yer alıyor. 

Birçok oyun sever tarafından ilgiyle beklenen bu oyun hakkında bilinenler bu kadar. Yukarıda da bahsettiğimiz gibi oyun 18 Mart 2021 tarihinde sunulacak. Tarih yetiştiğinde oyuncuların tepkisini hep beraber göreceğiz. Buna benzer haberleri sayfamızdan okumaya devam edebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz