Haberler

Assassin’s Creed Valhalla’ya Altair Kıyafeti Geldi

Modern Assassin’s Creed oyunlarının ulaştığı muhteşem ivmeye rağmen, öncüller ruhlarını biraz yitirdiler. Ubisoft, en azından eski oyunları kozmetiklerle canlı tutuyor. Black Flag gemisinin eklenmesinden sonra, Assassin’s Creed Valhalla şimdi OG suikastçı Altair olarak giyinmenize izin verecek.

Assassin’s Creed Valhalla Altair Kıyafeti

Güncelleme 1.2.0 ile ücretsiz olarak Tanrısal Ödül paketini oyunculara sundular.. Ubisoft, bu paketi ‘topluluğu için takdir hediyesi’ olarak verdi. Altair’in kıyafeti, 300 Opals ve daha önce sınırlı süreli Yule Festivali etkinliğiyle alakalı birçok ödülleri de oyunculara ulaştırdılar. Altair teçhizatındaki istatistikler Bayek’in kıyafetiyle aynıdır. Yani sadece görünüşte bir değişiklik olmaktadır.

Yeni Oyun Güncellemesi dünyaya daha fazla kedi getiriyor, aynı zamanda transmog, yakın kamera seçeneği ve yeni beceriler gibi büyük özellikler geliyor. Bahar temalı Ostara Festivali’nin ise 18 Mart’ta başlaması planlanıyor.

Oyuncular, Tanrısal Ödül paketini talep ederken bazı sorunlar yaşadılar. Dahas sonra bu sorunun düzelmesi için gereken bir düzeltme daha yayınlandı. Sonuç olarak oyunculara birçok ödül ücretsiz olarak dağıtıldı.

Öte yandan oyun için yapımcı ekibin paylaştığı bilgiler de aşağıdaki gibidir.

Assassin’s Creed Valhalla’yı tüm oyuncular için şekillendirmeye yardımcı olduğunuz ve destekleriniz için TEŞEKKÜR EDERİZ! Tanrısal Ödül paketi ve topluluk takdir hediyesi artık Animus Mağazasında ÜCRETSİZ olarak dağıtılmaktadır. Dilediğiniz gibi alabilirsiniz. Paket aşağıdaki öğeleri içerir.

  • Altaïr’in Kıyafeti
  • Yule Festivali ödülleri
  • 300 Opal

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu