HaberKonsol OyunlarıPc Oyunları

Assassin’s Creed Valhalla’nın Sonraki DLC’si Geliyor

2020 yılının en çok ilgi gören oyunlarından Assassin’s Creed Valhalla’nın DLC güncellemelerinin bir sonraki sezonunun başlayacağı çıkış tarihi.

Assassin’s Creed Valhalla, Ubisoft’un popüler aksiyon macerasının ve şimdi de RPG serisinin en yenisidir. Oyunlar tek oyunculu deneyimlere odaklansa da, Assassin’s Creed franchise’ı genellikle oyunculara oyun yayınlandıktan sonra DLC’yi sunarak, oyuncuların oyunun ilk çıkış tarihinden çok sonra hikayeye dahil olmasını ve dahil olmasını sağlar. Peki, Assassin’s Creed Valhalla’nın DLC Sezon 2’si ne zaman geliyor?

Assassin’s Creed Valhalla, hem Xbox Series X | S ve PlayStation 5 geçen yılın Kasım ayında. Oyun 873 yılında geçiyor ve karakter Assassins Kardeşliği ile Tapınakçı Düzeni arasındaki bir çatışmaya karışırken, bir Viking akıncısı olan Eivor’u Britanya’nın hayali bir istilasında takip ediyor. Birçok eleştirmen ve oyuncu, Assassin’s Creed Valhalla’yı temelde Assassin’s Creed Odyssey olduğu için eleştirirken, ancak Vikinglerle birlikte, oyun genellikle hikayesi ve oyun mekaniği için olumlu eleştiriler aldı.

2021, Assassin’s Creed Valhalla için iki büyük genişletmeye sahip olacak. Tüm oyuncular için ücretsiz olan Sezon 2, Mart ayında başlayacak ve yeni, savaş odaklı bir oyun modu, bir Jomsviking güncellemesi, yeni Valhalla Yerleşim festivalleri ve tabii ki yeni teçhizat ve kozmetik öğeler içerecek. Bununla birlikte, bu baharda bir ara piyasaya çıkan ve Wrath of the Druids olarak adlandırılan ilk gerçek büyük genişletme, oyunun ücretli Season Pass’in bir parçası. Ubisoft basın açıklamasına göre DLC, oyuncuları bir druid kültüyle karşılaşacakları ve “Gaelic kralları arasında nüfuz kazanırken perili ormanlar ve göz kamaştırıcı manzaralarda savaşacakları” İrlanda’ya götürecek.

DLC’nin bu ilk düşüşünün ardından, güçlü Viking akıncıları olarak oyuncuların, uzun bir kuşatma altında Paris ve Seine Nehri’ne sızarak Frankia’daki tarihi figürlere karşı savaşacağı 2021 yazında Paris Kuşatması geliyor. Bu ikisi, Assassin’s Creed Valhalla’daki Season Pass sahipleri için şimdiye kadar duyurulan tek DLC paketleri olsa da, Assassin’s Creed Odyssey, oyunculara serinin en yeni

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu