Genel

Assassin’s Creed Valhalla “Siege of Paris” DLC Haritası Sızdı

Geçmişte doğruluğu kanıtlanmış bir sızıntı, gelecek olan Assassin's Creed Valhalla Siege of Paris DLC hakkında daha fazla bilgi paylaşıyor.

Ubisoft’un 2020 aksiyon RPG’si Assassin’s Creed Valhalla için duyurduğu yol haritası, yalnızca oyunun season pass satın alanlara özel olarak sunulan iki DLC ve bir bonus görev olan Legend of Beowulf’u içeriyor. Mayıs ayında yayınlanan ilk genişleme paketi Wrath of the Druids ve sızdırılan ikinci DLC ile ilgili bilgiler şimdiden gün yüzüne çıkmaya başladı.

Druidlerin Gazabı, Eivor’u İrlanda’ya götürür ve bir oyuncunun yeni bölgeyi ne kadar kapsamlı bir şekilde keşfettiğine bağlı olarak yaklaşık 8 ila 20 saatlik içerik sunar. Ana oyunda kurulan oynanıştan pek farklı olmasa da, DLC keşfedilecek dört bölge içeriyor, ilgi çekici bir hikaye sunuyor, druidik mistisizmin yardımına hizmet ediyor ve İrlanda’nın yeşil tepeleriyle İngiltere ve Norveç manzaralarından hoş bir mola veriyor. ve bataklık bataklıkları.

Siege of Paris genişlemesi, adından da anlaşılacağı gibi, oyuncuları Fat Charles tarafından yönetilen Francia topraklarına götürüyor. Şimdiye kadar Ubisoft, resmi Assassin’s Creed Valhalla web sitesindeki bazı sanat eserleri ve kısa pazarlama tanıtım yazısı dışında DLC‘nin içeriği hakkında neredeyse hiçbir şey açıklamadı. Bununla birlikte, geçmişte güvenilir olduğu kanıtlanmış bir sızdırıcı, takma adı J0nathan olan bir Fransız içerik yaratıcısı, DLC hakkında bazı özel bilgiler yayınladı.

“Siege of Paris” DLC’sinin

J0nathan’ın Mayıs başında açıkladığı Siege of Paris haritasına ek olarak, oyunun dosyalarında bulunabilecek başka ilginç bilgiler de var. Mayıs ayındaki sızıntıda J0nathan, Siege of Paris’in yalnızca başkent çevresinde oynanmadığını, aynı zamanda oyuncuları Normandiya’daki birkaç küçük köye de götüreceğini açıkladı. Oyunun dosyalarının da ikinci genişleme ile Assassin’s Creed Valhalla’ya tek elle kullanılan kılıçların ekleneceğini gösterdiğini paylaştı.

Valhalla’nın dosyalarını daha fazla araştırmak, J0nathan’ın bugün paylaştığı ek bilgileri ortaya çıkardı ve genişlemenin özeti hakkında daha fazla ayrıntı da dahil. Şarlman’ın büyük torunu olan Şişman Charles, yüz yıl sonra ilk kez Francia krallığını tek bir kral altında birleştirdi. Hükümdar şimdi Francia’ya yerleşen İskandinavlara karşı yavaş bir savaş yürütüyor ve Kanal’ın diğer ucundakiler sıranın İngiltere olabileceğinden korkuyor. Ravensthorpe yerleşim birimi, Francia’nın müttefiki olmak ve savaştan kaçınmak için bir elçi göndermelidir.

Siege of Paris 885 yılında, Assassins Creed Valhalla’da 872 ve 878 yılları arasında gerçekleşen olaylardan birkaç yıl sonra geçmektedir. DLC’nin Hidden Ones ve Order of the Ancients arasındaki çatışmayı genişleteceğini umanlar hayal kırıklığına uğrayabilir. J0nathan, bu bağlamda, muhtemelen Eivor tarafından rastgele bir karaktere konuşulan sadece bir kısa diyalog satırını ortaya çıkardı: “Tıpkı İngiltere’de oldukları gibi, Gizli Olanlar Francia’da yok gibi görünüyor. Geride ne hazineler bırakmış olabilirler?”

Şimdiye kadar bu yaz çıkması beklenen Siege of Paris’in çıkış tarihine gelince, J0nathan, PlayStation Store’un Valhalla’nın tüm sezon geçişi içeriğinin 9 Kasım’a kadar mevcut olacağını belirttiğine dikkat çekiyor. kalan tek sezon geçiş içeriği, bu, genişlemenin o zamana kadar başlamayabileceği anlamına gelir. Tabii ki, “by” kelimesi daha erken ortaya çıkabileceği anlamına gelir ve tarih de sadece bir yer tutucu olabilir.

İlgili Makaleler

6 Yorum

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu