HaberKonsol OyunlarıPc Oyunları

Assassin’s Creed Infinity: Yeni Assassin’s Creed platformu hakkında bilmeniz gerekenler

Ubisoft'un Assassin's Creed serisinde büyük değişiklikler geliyor

Assassin’s Creed değişiyor. Tarihsel oyun serisi, zaman periyotları arasında atlamak veya gizli bir aksiyon oyunundan daha çok bir RPG’ye geçiş yapmak olsun, evrimden asla korkmadı. Ancak geliştirici Ubisoft’un bir sonraki büyük projesi Assassin’s Creed Infinity, serinin işleyişini temelden değiştirme potansiyeli ile serinin kendisi için sismik bir değişimi temsil edebilir.

O zamandan beri geliştirici Ubisoft tarafından bir dereceye kadar doğrulanan bir Bloomberg raporunda ortaya çıkan Assassin’s Creed Infinity, ‘canlı hizmet’ unsurları aracılığıyla franchise’daki gelecekteki girişleri birbirine bağlamaya hazır görünüyor. Bu, AC hayranları için heyecan veya endişe nedeni mi? Öğrenmek için okumaya devam edin.

‘Sonsuza kadar’ Assassin’s Creed oyunu mu?

Ubisoft, Assassin’s Creed Infinity’nin varlığını doğrulamış olsa da henüz tam olarak ne olacağını doğrulamadı. Aşağıda, yukarıda bahsedilen Bloomberg raporuna ve duruma ilişkin anlayışımıza dayanan kendi tahminlerimize dayanan iyi bilgilendirilmiş bir özet yer almaktadır.

Assassin’s Creed Infinity yeni bir Assassin’s Creed oyunu olmayacak – ya da en azından Assassin’s Creed Vahalla gibi bağımsız bir giriş olmayacak . Bunun yerine, serinin tüm zincirlerini birden fazla oyunda birbirine bağlayacak bir gelecek platformu olacak.

Bir ‘canlı hizmet’ (örneğin, sürekli olarak güncellenen ve zorluklar ve yeni içerikle gelişen bir oyun başlığı), Infinity’nin serinin hayranları için merkezi bir merkez benzeri yer olması bekleniyor. Assassin’s Creed Infinity’de (veya destekleyen) yeni oyunlar, farklı zaman dilimlerinde geçen oyunları birbirine daha yakından bağlayacak. Yeni çağlar çıktıkça veya genişletmeler oluşturuldukça, muhtemelen Assassin’s Creed Infinity’ye eklenecekler, belki de deneyimi birleştirecek kapsamlı bir hikaye veya hedefle.

Yeni Assassin’s Creed Oyunu

Franchise zaten her oyunu birbirine bağlayan temel bir anlatıya sahip. Oyunlarda oyuncular, geçmiş zamanları yeniden yaratmak için atalardan gelen bilgileri kullanarak Animus adlı bir cihaz aracılığıyla geçmişe erişebilirler. Ubisoft’un Animus’u Assassin’s Creed Infinity’nin tüm bu farklı zaman dilimlerini birbirine bağladığı ve aynı zamanda karışıma yeni içerik beslediği merkezi bir kanca olarak kullanmasını engelleyen hiçbir şey yok.

Uygulamada, son Hitman 3 sürümü gibi biraz çalışabilir . Bu başlıkla IO Interactive, Hitman üçleme oyunlarının üçünü de geriye dönük olarak tek bir pakette toplamayı başardı ve oyuncuların daha fazlası için geri gelmesini sağlamak için sürekli olarak yeni suikast sözleşmeleri ekledi. Bunun geriye dönük bir karar olduğunu göz önünde bulundurarak, Ubisoft’un Infinity göz önünde bulundurularak oluşturulan oyunların etkileşim kurma ve birbirini yansıtma biçimine ilişkin net bir yol haritasına sahip olmasını beklerdik – Marvel Sinematik Evrenin oyun eşdeğeri .

Infinity’nin, birden fazla Ubisoft’un birden fazla oyununda, istediğiniz döneme dalmanıza izin veren bir dizi Animus cihazıyla, serinin modern ortamında ayarlanmış bir tür etkileşimli merkez alanı özelliğine sahip olduğunu görmek bizi şaşırtmaz. geliştirme ekipleri.

Assassin’s Creed Infinity üzerinde kimler çalışıyor?

Şirket, Ubisoft’un tek bir kolunun çabası olmak yerine, projenin dünya çapında birden fazla dahili stüdyo arasında bir işbirliği olacağını doğruladı.

Ubisoft, Infinity’nin iki yaratıcı yönetmen tarafından yönetilen en az iki ekip tarafından yönetildiğini belirtiyor. Clint Hocking (Splinter Cell ve Watch Dogs Legion ), Ubisoft Montreal’den bir ekibe liderlik ederken, Jonathan Dumont (Assassin’s Creed Syndicate ve Odyssey), Ubisoft Quebec ekibine liderlik edecek.

Bu iki takım ve ürettikleri oyunlar, nihayetinde Assassin’s Creed serisinin tamamının baş yapımcısı olan Marc-Alexis Côté tarafından denetlenecek. Ubisoft’taki en iyi köpeklerden biri ve Ubisoft Quebec ekibinin kıdemli bir üyesi olan Côté, şirkette üst düzey liderlik pozisyonlarına geçmeden önce Brotherhood ve Syndicate üzerinde çalıştı.

“Batonu oyundan oyuna aktarmaya devam etmek yerine, bunun Ubisoft’un en sevilen serilerinden birinin stüdyolara daha az odaklanan ve yetenek ve liderliğe daha fazla odaklanan daha entegre ve işbirlikçi bir şekilde gelişmesi için bir fırsat olduğuna derinden inanıyoruz. onlar Ubisoft içindedir olsun,” açık bir mektup okur Nathalie Bouchard, müdürü, Ubisoft Quebec ve Christophe Derennes, müdürü, Ubisoft Montreal tarafından imzalanmış. 

“En önemlisi, Assassin’s Creed her zaman karakterlerinin, konumlarının ve kültürlerinin tasvirini etkileyen çeşitli geçmişlere ve bakış açılarına sahip çok kültürlü ekipler tarafından geliştirildi. Her zaman iyileştirmeye yer olduğunu bilsek de, bu yeni yapının ekiplerimizdeki çeşitliliğin ve temsilin büyümeye devam etmesini ve oyuncularımızınkiyle eşleşmesini sağlamamıza izin verdiğine inanıyoruz.”

Tarihsel bir emsal

Assassin’s Creed oyunlarının yavaş yavaş tek oyunculu oyunlardan biraz daha bağlantılı ve birbirini izleyen her sürümde içeriğin nasıl katmanlandırıldığı açısından biraz daha akıcı bir şeye geçtiğini yıllardır görüyoruz.

İlk olarak, Assassin’s Creed Brotherhood karışıma rekabetçi çok oyunculu modu eklerken, Black Flag siz konsolunuzdan uzaktayken oynamaya devam edecek bir filo yönetimi meta oyunu ekledi. Assassin’s Creed Unity cesurca (tamamen başarılı olmasa da) işbirlikçi çok oyunculu görevleri denedi, Origins ise oyuncuların üstesinden gelmesi için haftalık zorluklar getirdi. Assassin’s Creed Odyssey , aylık içerik yayınlarıyla hikayesini genişletirken, en son oyun Assassin’s Creed Valhalla , kampanyasının iki yıllık indirilebilir içerik desteğiyle uzatıldığını gören ilk kişi olacak.

Yüzlerce yıllık oyun geçmişiyle, Ubisoft’un sürekli büyüyen canlı hizmet oyun arenasını keşfetmek için neden Assassin’s Creed serisini seçtiğini anlayabilirsiniz. DLC paketleri ve çevrimiçi eklentileri, şirketin giderek daha yorucu ve maliyetli geliştirme döngülerinden daha fazla yararlanarak, başlıklar için ilgi çekici lansman sonrası içerik oluşturabileceğini kanıtladı.

Infinity’ye nasıl erişeceğimizi görmek ilginç bir açıklama olacak – bu, bir MMO gibi bir hizmet olarak Assassin’s Creed’e geçişin başlangıcı mı? Bir Xbox Oyun Geçiş oyunlar arasında bir bağlantı interaktif dokuyla Assassin Creed başlıklar için özel tarzı platform? Ya da belki de Fortnite gibiler için çok kazançlı olduğu kanıtlanan Season Pass modelinde premium bir seçim . Bir kez olsun, o eski özdeyişi bitirmek uygun görünüyor – bunu sadece zaman gösterecek.

İlgili Makaleler

2 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu