HaberKonsol OyunlarıPc Oyunları

Apex Legends Thrillseekers Etkinliğini Duyurdu

Arena odaklı etkinlik, yeni bir harita ve ödüller sunuyor.

13 Temmuz’da gelmesi planlanan Apex Legends Thrillseekers adlı yeni bir etkinlik duyuruldu. Etkinlik, yeni bir Arena haritasının yanı sıra yepyeni ganimetler sunan üç haftalık ödül parkurunu içerecek.

Diğer son etkinlikler gibi Thrillseekers da oyunun 9. Etkinlik, taktiksel oyunu ödüllendirmek için tasarlanmış şerit odaklı bir harita olan Overflow adlı yepyeni bir Arena haritası içeriyor. Bu isim, haritayı farklı bölümlerine parçalayan akan lav oluklarını ifade eder. Haritanın oldukça açıklayıcı adlara sahip

Thrillseekers ayrıca etkinlik boyunca Arena oyununda puan kazanarak kilidi açılan üç haftalık ödül parçası içerir. Birinci hafta yepyeni Rampart Wastelander Setini ödüllendirir, ikinci hafta Battle Pass güçlendiricileri ve diğer yararlı öğeleri içerirken, üçüncü hafta yeni Lethal Enforcer Bangalore Skin’i içerir.

Thrillseekers ayrıca Youngblood ve Voidwalker gibi eski sınırlı kaplamaların geri dönüşüyle birlikte satın edilebilir etkinlik sınırlı kozmetik ürünlerini de içerecek. Thrillseekers etkinliği 13 Temmuz’da Apex Legends‘ta başlayacak ve 3 Ağustos’ta sona erecek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu