Konsol OyunlarıPc Oyunları

Apex Legends Legacy Güncellemesi Detayları

Apex Legends’ın Legacy güncellemesi ses getiren bir başlangıcın ardından artık bir haftadan fazla süredir yayında. Respawn şimdiden iki silah için bazı denge değişiklikleri yaptı. Oyuncu topluluğu tarafından daha güçlü olduğu düşünülen Spitfire ve yeni eklenen Bocek Bow, onları biraz daha az ölümcül olacak şekilde ayarlandı.

Legacy yama notları sayfasında açıklandığı gibi , Spitfire’ın mermi hasarı 19’dan 18’e düşürülürken, altın ve mor şarjörler artık 55 yerine 50 mermi alacak. 70’ten 60’a, yığın boyutu 16’dan 14’e ve envanter yuvası sayısı 48’den 28’e düşürüldü. Bocek’in şarj süresi ve Deadeye’s Tempo atlama şarj süresi de 0,2 saniye artırıldı.

Güncelleme aynı zamanda oyuna bir dizi düzeltme getiriyor: düşük detaylı karakter modelleri de dahil. Bir noktada Valkyrie’nin pasif yeteneği, “hayatta olmayan ve / veya seyirci modunda” olan oyuncular için meydana gelen hata düzeltildi. Daha da önemlisi güncelleme, geçen hafta gördüğümüz bazı sunucu sorunlarının önlenmesine yardımcı olacağını umduğumuz bazı genel kararlılık iyileştirmeleri getiriyor.

Başlangıçta bu güncellemede gelmesi beklenen değişikliklerden biri, Arenalar için Phase Runner haritasındaki “hayalet kaya” için, oyuncuların içeride saklanmalarına ve kendilerini etkili bir şekilde kamufle etmelerine olanak tanıyan bir düzeltmeydi. Respawn , düzeltmenin “kalite kontrol nedenleriyle” ertelendiğini açıkladı , ancak “açık hala ortalıktayken kötüye kullanılması yasaklandı” şeklinde belirtildi. Öyleyse onu kullanma hakkında herhangi bir fikir edinmeye gitmeyin, yoksa banlanabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu