Haberler

Apex Legends anlık oyuncu sayısıyla dikkatler üzerine çekmeyi başardı

EA’in piyasaya sürmüş olduğu bu Battle Royale tarzı oyun birçok oyuncu tarafından ilgiyle oynanıyor. Apex Legends geçtiğimiz saatlerde Steam üzerinde görüntülenen anlık oyuncu sayesi ile dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Oyun hakkında kısaca bahsetmemiz gerekirse; Apex Legends Titanfall 2 tarafından geliştirilmiş olup üç kişilik takımlar ile sizlere Battle Royale oyun tarzı sunan bir aksiyon oyunudur. Geçtiğimiz zamanlarda adı geçen bu oyun EA Origin üzerinde oynanıyorken Steam üzerinde yayınlanması ile beraber hem daha fazla oyuncuya ulaştı hemde anlık oyuncu sayısı görüntülenebilir duruma geldi. 

Apex Lagends’in anlık oyuncu sayısı Steam üzerinde 198.235’e ulaştı

Apex Legends piyasaya sürüldüğü günden bu yana oyun severler tarafından ilgiyle takip edilemeye başladı. Diğer oyunlarda olduğu gibi Apex Legends’in sahip olduğu popülerlik farklı oyunların eline geçti. Eski popülerliğini kayıp etse de halen oynayış mekaniği ve diğer özellikleri sayesinde birçok oyuncu tarafından tercih edilmeye devam ediyor. 

Peki bu oyunun anlık oyuncu sayısını yükselten olay nedir? Gibi sorulan sorulara yanıt vermemiz gerekirse geçtiğimiz günlere oyun 8. Sezonunu yayınladı. Yayınlanmış olan bu yeni sezon birçok oyuncunun dikkatini çekti ve oyuna giriş yapmasını sağladı bunun sayesinde oyun Steam anlık olarak 198.235 oyuncuya erişmiş oldu. 

Bunun gibi haberleri sayfamız üzerinden okumaya devam edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu