WhatsApp, Google Play Beta Programı aracılığıyla yeni bir güncelleme gönderdi ve sürümü 2.21.9.4’e yükseltti.
Bu güncellemedeki yenilikler Aşağıdaki tüm ayrıntıları keşfedin!

WhatsApp sonunda iyi ve kullanışlı bir özelliği kullanıma sunuyor. Farklı oynatma hızları kullanarak sesli mesajları dinleme imkanı! Bu özellik geliştirme aşamasındaydı ve bir ay önce duyurulmuştu.

WhatsApp, şaşırtıcı bir şekilde bugün Android beta test kullanıcıları için yayınlıyor! Bir özelliğin bu kadar kısa sürede etkinleştirildiğini görmek çok nadirdir (diğer WhatsApp özellikleriyle karşılaştırarak). Etkin olup olmadığı nasıl kontrol edilir? Çok basit: sesli bir mesaj çalın ve bir oynatma hızı sembolü görürseniz, bu özellik sizin için etkindir. Gördüğünüz gibi, kullanıcı arayüzü artık farklı: bu çok yaygındır çünkü geliştirilmekte olan özellikler sürümden önce değiştirmek için kullanılır. Yeni kullanıcı arayüzü şöyle görünüyor:

Oynatma hızı sembolüne dokunursanız, değişecektir. WhatsApp, oynatma hızları olarak 1x, 1.5x ve 2x’i destekler. Özelliği almadıysanız endişelenmeyin: WhatsApp, günden güne daha fazla kullanıcı için yayınlıyor. Daha sonra daha fazla aktivasyon yapılacaktır. Daha fazla duyuru için bizi takip etmeye devam edin!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz