Haberler

Ancestors Legacy Multiplayer Modu Steam’de Ücretsiz

Ancestors Legacy oyununun çevirimiçi versiyonu olan Multiplayer modu steam üzerinde ücretsiz oldu. Oyunun tek oyunculu modunun halen ücretli olduğunu ancak çok oyunculu modunun ise ücretsiz olarak steam’de yayınlandığını söyleyebiliriz. Oyunun tüm detaylarını sizler için konumuzda anlattık. Okumaya devam edin.

Ancestors Legacy Oyunu Hakkında

Ortaçağ Avrupasıını tema alan oyunda dört ana grup bulunmaktadır. Buna ana gruplar yani ırklar Vikingler, Anglosaksonlar, Slavlar ve Almanlardır. Her biri, benzersiz özelliklere ve taktiksel dövüşlere sahiptir. Çok oyunculu yani Multiplayer modunun yanı sıra oyun bir de tek oyunculu yani Single Player moduna sahiptir. Tek oyunculu mod ise sizlere harika bir hikaye deneyimi sunacaktır.

Ancestors Legacy Multiplayer Modu

Çevirimiçi moduyla birlikte oyunda rakiplere karşı stratejinizi belirleyerek savaşa başlayabilirsiniz. 4 farklı ıkrtan birini seçerek oyuna başlangıç yapın. Sağlam stratejilerinizle de düşmanların üstesinden gelin. 17 farklı haritaya sahip olan multiplayer modu, sizlere benzersiz savaşlar sunmaktadır.

Tek Oyunculu (Single Player) Modu

Oyunun ek olarak çevirimiçi mod harici bir de hikaye özelliklerini barındıran single player modu bulunmaktadır. Bu mod şuanda ücretli olarak satılmaktadır. Dolayısıyla oynamak için oyunu satın almanız gerekmektedir. Hikaye moduyla birlikte oyun size gerçek zamanlı stratejinin yanı sıra mükemmel bir hikaye sunumu da yapacaktır.

Oyunun steam sayfasına gitmek için buraya tıklayın.

Ancestors Legacy oyununun ücretsiz olan sürümü Free Peasent Edition‘ın çıkış fragmanı ise aşağıdaki gibidir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu