Pc Oyunları

Amazon Prime Temmuz 2021 İçin Ücretsiz 6 Oyunu Açıklandı

Haziran ayının sona ermesiyle Amazon, Amazon Prime Temmuz 2021 için bir sonraki ücretsiz oyun ve ganimet grubunu açıkladı. Prime Gaming’in Temmuz 2021 programında altı ücretsiz oyun bulunuyor: Batman: The Enemy Within , Rad , The Wanderer: Frankenstein’s Curse , Tales of the Neon Sea , Automachef ve Portal Dogs . Ayrıca Grand Theft Auto Online, Warframe ve Sea of ​​Thieves gibi popüler oyunlar için ücretsiz oyun içi ganimetler de alabilirsiniz.

Haziran ayında Batman: The Telltale Series’i dağıtan Amazon, Temmuz ayında devam oyunu Batman: The Enemy Within’i dağıtıyor . Orijinali gibi, The Enemy Within beş bölüme ayrılmıştır ve The Riddler, Bane ve Joker gibi klasik düşmanlarla çatışmalara sahiptir.

Muhtemelen video oyunlarında pek çok kıyamet sonrası dünyayı ziyaret etmişsinizdir, ancak Rad kıyamet sonrası bir dünyada geçiyor. Söylemeye gerek yok, bu 3D aksiyon roguelike’da yaratılan dünya kasvetli ve affetmez. Dünyayı kurtarmakla görevlendirilmiş bir genç olarak, gizemli güçlerinizin yardımıyla her türlü canavarı alt etmek için değişen bir çorak araziye girmelisiniz.

Neon Deniz Masalları, insanların ve robotların yaşadığı bir siberpunk dünyasında geçen muhteşem bir piksel sanatı yan kaydırma oyunudur. Tuhaf bir cinayeti araştıran bir dedektif olarak oynuyorsunuz. Tales of the Neon Sea, eğlenceli bir hikayesi olan eski tarz bir macera oyunudur. Bu arada, The Wanderer: Frankenstein’s Creature , ikonik canavarın etrafında dönen yaratıcı, anlatı tabanlı bir maceradır.

Automachef , mutfakta yemek hazırlamayı otomatikleştirmeye odaklanan akıllı bir kaynak yönetimi bulmaca oyunudur ve Portal Dogs , her hareketini taklit eden bir köpek sürüsüne liderlik eden bir kralın oynadığı bir bulmaca platform oyunudur.

İlgili Makaleler

Amazon Prime Temmuz 2021 için ücretsiz diğer içerikler

Assassin’s Creed Valhalla için Druidic Settlement Bundle , League of Legends için gizemli görünüm parçaları ve Valorant için özel bir oyuncu kartı da dahil olmak üzere, Temmuz ayında tonlarca ücretsiz oyun içi ganimet sunulacak .

Temmuz ayı boyunca altı ücretsiz oyun ve oyun içi ganimet ödüllerini talep etmek için bir Amazon Prime üyesi olmanız gerekir. Henüz abone değilseniz, 30 günlük ücretsiz deneme için kaydolabilirsiniz . Yeni ücretsiz oyunların tümü 1 Temmuz’da yayına giriyor, bu nedenle Haziran ayının ücretsiz oyunlarını talep etmek için hala zamanınız var.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu