Haberler

Amazon Prime Gaming fiyatları toplam 156 TL olan oyunları ücretsiz yaptı

Amazon’un sunmuş olduğu Prime Gaming abonelik sistemi her ay kullanıcılarına ücretsiz oyun dağıtmaya devam ediyor. Geçtiğimiz saatlerde ise Amazon Prime Gaming’in Mart ayı için vereceği ücretsiz oyunlar açıklandı. Amazon birçok alanda kendini geliştirmeye devam ederken geçtiğimiz aylarda Türkiye içerisinde Amazon Prime kullanıma açıldı. 7,90 TL gibi bir fiyat ödeyerek Amazon Prime üyeliği satın alabilir ve çeşitli avantajlı içeriklerden faydalanabilirsiniz. Avantajların içerisinde yukarıda paylaşmış olduğumuz Amazon Prime Gaming üyeliği de yer alıyor. Gelin haberimizin konusu olan bu ücretsiz oyunlar hakkında biraz bilgi verelim. 

Amazon Prime Gaming’in Mart ayı için sunulan ücretsiz oyunları

  • Sky Drift: Satış fiyatı 18 TL olan bu oyunda size sunulan uçaklar ile yarışalar yapabilir, savaşlara katılabilirsiniz. Eğer gökyüzü tutkunu iseniz bu oyun size hitap edebilir. 
  • Bomber Crew – Deluxe Edition: 40 TL gibi bir fiyat etiketine sahip bu simülasyon / strateji oyun ile doğru yerleri bombalayıp galibiyete kavuşacaksınız. 
  • Blasphemous: Bu oyun ise 60 TL gibi bir rakama satılmakta. Aksiyon türünde olan bu oyunda karşınıza çıkan düşmanları yok ederek galibiyete ulaşıyorsunuz. 
  • Tengami: 13,50 TL üzerinden satılan bu oyunda ise çeşitli sırları ve gizemleri çözmeye çalışacaksınız. 
  • Boomerang Fu: Satış fiyatı 25 TL olan bu oyunda ise size sunulan yiyecekler arasından en sevdiğinizi seçip rakiplerinizi alt edeceksiniz. 

Bunun gibi haberleri sayfamız üzerinden okumaya devam edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu