Caviar tarafından sunulan bu oyun konsolu 18 ayar altından yapılmış bir şekilde kullanıcıya sunuluyor. Toplam 20 kilogram ağırlığa sahip olan bu PlayStation 5 birçok oyun severi şaşırtıyor. Özellikle timsah derisinden yapılmış olan kontrolcüleri de dikkat çekmeyi başarıyor. Bu oyun konsoluna sahip olabilmek için ödemeniz gereken tutar ise 500.000 Dolar. TL olarak incelediğimizde ise 3.5 milyon TL ödeme yapmanız gerekli. 

Dünya üzerinde özellikle oyun konsolları ile tanınmış olan büyük teknoloji firması Sony tarafından üretilen PlayStation 5 çoğu kullanıcıyı cezbetmeyi başarıyor. Bu şekilde çeşitli kişiselleştirme yapan Caviar firması altın kaplamaya sahip olan bu PlayStation 5’den sadece 9 adet üretmiş durumda. Yukarıda da bahsettiğimiz gibi bu oyun konsoluna sahip olabilmeniz için 500.00 Dolar ödeme yapmanız gerekli. 

Bu oyun konsolunu incelediğimizde ise toplamda 8 adet parça ile kaplaması yapılan bu konsolun normal koşullarda beyaz olması gereken kapak tamamıyla 18 ayar altın ile kaplanmış durumda. DualSense kontrolcüleri ise normal koşullar altında dokunmatik olması gereken bölgenin altın ile farklı bir tasarıma kavuştuğunu görüyoruz. Kontrolcünün diğer kısımları ise timsah derisi ile kaplanmış. Birçok kullanıcının dikkatini çekmeyi başaran bu konsolun ismi ise Golden Rock olarak geçiyor.

Buna benzer haberleri sayfamızdan okumaya devam edebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz