Haberler

Age of Empires 4 İçin Yeni Duyurular Nisan’da Gelecek

Age of Empires 4 ile ilgili haberler çok uzakta olmayabilir. Sektör içerisinden bir kişi, strateji oyunu serisinin Nisan ayındaki bir Microsoft etkinliğinde bir gösterinin parçası olacağını öne sürüyor.

GamesBeat gazetecisi Jeff Grubb, Yaz Oyunları Kargaşası’ndaki etkinlikler listesini inceledi ve aralarında 10 Nisan’da Microsoft’tan bir şeyler de olduğunu dile getirdi. Grubb, bunun muhtemelen Microsoft’un şu an ile Haziran E3 arasındaki tek vitrini olduğunu ve Age of Empires’ın beklendiğini belirtiyor.

Ek olarak. “O gün bir şekilde Age of Empires hakkında konuşuyor olacaklar. “Bu oyun muhtemelen bir devam oyunu olacak ve Age of Empires 4’ün geleceğini bu sayede tahmin ediyor olacağız. Eğer solo bir etkinlik yapacaklarsa, muhtemelen bundan bahsedeceklerdir. Age of Empires hayranıysanız heyecan duymanız olası bir durum olacaktır.

2019’un sonundaki tanıtım fragmanından bu yana Age of Empires 4 hakkında bir gelişme görmedik. Geliştiriciler Relic Entertainment ve World’s Edge, birkaç aydır oynanış üzerinde yeni içerikler sağlıyor. Dolayısıyla ortaçağ oyununun farklı yönleriyle ilgili güncellemeler getiriyor. Bakalım Age of Empires için güzel haberler gelecek mi. Hep birlikte göreceğiz.

Neyse ki, bu arada hiç kimse Age of Empires içeriği konusunda oyunculara cömert davranıyor. Getirdiği remastered ve HD versiyonlarıyla kendi oyunlarını güzelleştirmeye devam ediyor. Umuyoruz ki yeni soluklu oyun bizler için en kısa sürede gelir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu