Mobil Oyun

2021 En Güncel Oyunları

2021 en güncel oyunları Pubg Mobile, Game of Thrones: Beyond the Wall, Call of Duty: Mobil, Minecraft: Pocket Edition ve Tom Clancy’s Elite Squad olmaktadır. Tüm bu oyunlar 2021 yılında çok fazla indirilmiş ve oynanmıştır. Özellikle Pubg Mobile oyunu çıktığı ilk tarihten beri en çok oynanan oyunlar arasında yer almaktadır. Diğer oyunlar da mobil oyunlar arasında oldukça popüler konumdadırlar.

2021 en güncel oyunları

En Çok Oynanan Mobil Oyunlar

2021 yılında birçok oyun piyasaya çıkmıştır. Bazıları etki bırakamazken bazı oyunlar mobil oyunlar arasında öne çıkmışlardır. Bu sene içerisinde en çok oynanan oyunlar şu şekilde sıralanmaktadır;

Pubg Mobile

Çıktığı zamandan beri popülerliğini kaybetmeyen Pubg Mobile, bu sene de en çok tercih edilen oyunlar arasında yer almaktadır. Bu oyun dünyada en iyi mobil oyun olarak belirlenmiştir. Pubg Mobile oyunu zaman zaman güncellemeler yaparak oyuna yeni özellikler katmaktadır. Bu yeni özellikler oyunun daha da fazla kişi tarafından ilgi çekmesine neden olmaktadır. 2021 en güncel oyunları listesinde ilk sırada Pubg Mobile yer almaktadır.

Game of Thrones Beyond the Wall

 En iyi dizilerden olan Game of thrones oyun olarak da son derece başarılıdır. Oyunun tarzı rol yapma oyunu olarak belirlenmiştir. Dizide yer alan Daenerys Stormborn ve Jon Snow gibi karakterler oyunda da yer almaktadır.

Call of Duty Mobil

 En sevilen mobil oyunlardan biri de Call of Duty olmaktadır.2019’dan beri çok fazla oynanan oyun 2021 yılında getirdiği güncellemeler ile birlikte oyuncuların daha da sevmesini sağlamıştır. Gelen güncellemelerde zombiler ve keskin nişancılar gibi heyecan verici öğeler bulunmaktadır.

Minecraft: Pocket Edition

Popüler bir bilgisayar oyunu olan Minecraft mobil cihazlar için de yapılmıştır. Oyun hem android işletim sistemli telefonlarda hem de ios işletim sistemli cihazlarda oynanabilmektedir.

Tom Clancy’s Elite Squad

 Minecraft gibi ikonik bir bilgisayarda oynanabilen oyun olan Tom Clancy’s gelen ilginin üzerine mobil cihazlarda da oynanabilmektedir. Ücretsiz bir şekilde oynanabilen oyun RPG tarzında olmaktadır. 2021 en güncel oyunları  Tom Clancy’s Elite Squad oyunu zirveye oynamaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu